Dla Darczyńców

JAK WESPRZEĆ TALENT?


I Ty możesz pomóc rozwijać talenty naszych dzieci.

Aby pozostawić na profilu wybranego dziecka "ślad" swojej dobroczynnośći, możesz zamieścić na nim własną reklamę, klikając w wybrany wolny banerek. Koszt takiej reklamy to 25 zł/mc i w całości jest przekazywana rodzicom (opiekunom prawnym), na rzecz rozwoju talentu dziecka lub zespołu. 

Osoby oraz firmy, które przekazując pieniądze na rzecz rozwoju talentów dzieci (zespołów) chcą zachować anonimowość, mają naszą gwarancję dyskrecji wykorzystując możliwość dokonywania wpłat poprzez funkcję "POMÓŻ WPŁACAJĄC DOWOLNĄ KWOTĘ".

Jedyną miarą "talentu" którą przyjeliśmy na naszej stronie, jest liczba odsłon (popularność) profili dzieci. Mamy zainstalowane po dwa liczniki na każdym profilu. Jeden liczy ilość odsłon od dnia wprowadzenia profilu na stronę, a drugi liczbę odsłon przypadających w bieżącym miesiącu. Na naszej stronie stosujemy system uniemożliwiający sztuczne nabijanie odwiedzin profili. Do statystyk naliczane są maksymalnie 2 otwarcia profilu dziecka dokonane z jednego ID komputera na 24 h.

                                                   

                                                       Dzięujemy w imieniu dzieci za wsparcie ich talentów. 

 

Kontakt z nami

Biuro: biuro@dzieciztalentem.pl

Reklama: biuroreklamy@dzieciztalentem.pl

Kwestie techniczne: pawel@dzieciztalentem.pl

Realizacja Technix